O mnie

Jestem artystką plastykiem.

Ukończyłam z wyróżnieniem kierunek grafiki warsztatowej. To zmobilizowało mnie, aby rozpocząć samodzielną pracę. Współtworzyłam pierwsze projekty już od czasu studiów, a w 2005 roku stworzyłam własną firmę artem3. Nazwa oddaje ducha sztuki najbliższej mojej rodziny w połączeniu z 3M (nasze imiona zaczynają się na literę M).  Prowadzę z powodzeniem firmę, w której właśnie moi najbliżsi od samego początku jej istnienia, wspierają mnie i pomagają.

Przy pomocy niezawodnego personelu tworzę z radością i pasją, przede wszystkim bardzo starannie wykonane artykuły dla zwierząt pod marką Norka Stworka. Od czasu do czasu odrywam się od bieżących projektów, szukając inspiracji w innych produktach. Z całego serca zapraszam do mojego świata splątanego igłą i nitką.

Magda


Z myślą o naszych zwierzęcych przyjaciołach proponujemy zarówno akcesoria klatkowe, jak i legowiska dla psów  czy kotów. W naszej ofercie znajdziesz materacyki, niemal w dowolnym rozmiarze. Hamaki różnego rodzaju, w kształcie tunelu, trójkąta czy prostokąta. Bardzo przydatne domki narożnikowe, czy też wygodne w kształcie kostki z zamontowanym zamkiem błyskawicznym, ułatwiającym higienę świnek morskich, szczurków, czy chomików. Legowiska w różnych rozmiarach i kształtach szyjemy bardzo starannie i wypełniamy je ociepliną, dbając o komfort zwierzątek. Szczególnie mamy tu na myśli jeże afrykańskie uwielbiające ciepełko. Ciekawym pomysłem są paśniki do klatek, pozwalają one zachować porządek i wygodę w dozowaniu pokarmu. Dla większych zwierząt tworzymy legowiska, naszym hitem są owalne domki z daszkiem. Idealne dla kotów, psów, ale także mniejszych zwierząt. Z myślą o największych czworonogach produkujemy legowiska z wodoodpornego materiału, z wygodnymi poduszkami. Nie zapominamy o zabawie, robiąc szarpaki zarówno do profesjonalnych treningów, jak i te do zabawy, np. w kształcie kości. Jeśli zechcesz wyhaftować imię Twojego zwierzątka, również to zrobimy.

Wszystko wykonujemy z ogromna starannością i dbałością o najmniejsze szczegóły. Dysponujemy paletą kilkudziesięciu wzorów kolorystycznych. Używamy do produkcji bawełny, materiałów tapicerskich, gąbki, kulki silikonowej.

A jeśli czegoś potrzebujesz i nie znajdziesz w naszym sklepie, śmiało odezwij się, spróbujemy stworzyć wspólnie nowość na potrzeby Twojego zwierzaka.

Wszystkie nasze produkty, na ile to możliwe wykonujemy zgodnie z zasadami Zero Waste. Nieustannie dążymy do tego, aby generować jak najmniej odpadów, szczególnie tych poprodukcyjnych. Do pakowania preferujemy odzyskiwanie kartonów, folii, czy papieru do drukowania listów przewozowych.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami już teraz!